Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут
Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

Студенти нашого інституту прийняли участь у благодійній акції «ХIII Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої був збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбати медичне обладнання для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбувається тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 281 399, 87 грн., завдяки яким закуплено i передано Дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики i лікування зору.

Надзвичайно важливою є саме Наша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту.
«Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більш, ніж слова….