№ з/п ПІБ Рейтинговий бал
Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут (м.Бахмут)
3 курс
6.010104 Професійна освіта (Охорона праці)
1 Баловнєва Олена Сергіївна 151,0
2 Бандикян Гаяне Енгібарівна 136,5
3 Баранникова Дар’я Сергіївна 136,5
4 Бачароєв Євген Сергійович 131,0
5 Безкровна Альона Олегівна 137,0
6 Дергоусова Лілія Дмитрівна 144,5
7 Дяченко Марина Олександрівна 136,0
8 Заіченко Артем Вікторович 143,5
9 Киян Володимир Валерійович 147,0
10 Козлюк Вікторія Олександрівна 142,0
11 Кузьміна Анастасія Володимирівна 141,5
12 Мазур Ілля Анатолійович 139,0
13 Майоров Руслан Григорович 145,0
14 Макарова Ганна Володимирівна 131,0
15 Манойло Людмила Борисівна 146,5
16 Недосека Надія Валеріївна 135,5
17 Пилипець Максим Сергійович 132,0
18 Полосухіна Олена Володимирівна 147,5
19 Похилюк Ольга Вікторівна 150,0
20 Пуняк Вікторія Віталіївна 138,0
21 Реп’яхова Інна Олександрівна 150,0
22 Решетова Євгенія Олександрівна 141,0
23 Россоха Сергій Миколайович 129,5
24 Тихий Артем Віталійович 124,5
25 Шебанов Антон Володимирович 132,0
6.010104 Професійна освіта (Економіка)
1 Гончарова Ангеліна Олегівна 161,0
2 Горбенко Марина Василівна 148,5
3 Єсіпенко Дмитро Костянтинович 137,0
4 Зенін Євген Вікторович 125,0
5 Ілюхіна Крістіна Василівна 141,0
6 Ковальов Іван Олександрович 138,0
7 Ковальчук Анастасія Миколаївна 144,5
8 Літвінова Ольга Олександрівна 157,5
9 Матковський Андрій Валерійович 144,0
10 Милицька Ольга Миколаївна 135,5
6.010104 Професійна освіта (Охорона праці)
1 Стребкова Людмила Володимирівна 138,0
015.21 Професійна освіта (Харчові технології)
1 Кузняк Кирило Степанович 136,5
2 Філіппова Юлія Дмитрівна 127,0
3 Черніков Євгеній Олександрович 147,0
4 Чубарова Наталя Юріївна 140,0
5 Шевченко Ксенія Вікторівна 126,5
6.050702 (Електромеханіка)
1 Беленець Владислав Геннадійович 134,5
2 Бредіхін Максим Сергійович 146,5
3 Бутурлімов Костянтин Юрійович 142,0
4 Волков Ігор Миколайович 159,0
5 Гринаць Денис Романович 149,5
6 Гусейнов Ілгар Ілхамович 136,0
7 Жучкевич Денис Євгенович 144,0
8 Кононченко Володимир Сергійович 136,0
9 Кузьменко Валерій Анатолійович 138,5
10 Оранська Ганна Миколаївна 142,0
11 Пашков Роман Валерійович 136,5
12 Полєєв Дмитро Вікторович 149,5
13 Cамойленко Євген Олександрович 148,5
14 Філіппов Олександр Іванович 142,0
4 курс
6.010104 Професійна освіта (Охорона праці)
1 Капітанчук Олена Сергіївна 147,5