Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

24 червня у ННППІ УІПА (м.Бахмут) відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Досягнення молоді – розвиток країни», присвячена 25-ій річниці Конституції України. Святкова конференція була організована при підтримці Донецької обласної державної адміністрації та Бахмутської міської ради.

Учасників конференції привітала заступник міського голови Бахмутської міської ради з питань гуманітарної і соціальної сфер Мельник Інеса, яка відзначила важливість підтримки наукової діяльності для розвитку нашого міста та країни.
У конференції взяли участь 78 науковців – представники понад 20 навчальних закладів з усієї України – від Львова до Маріуполя, від Одеси до Києва:

Викладачі та студенти поділилися своїми громадськими, науковими, спортивними, творчими досягненнями, виклали своє бачення становленням конституційних засад в Україні, зробили історичний екскурс по віхам формування конституційного ладу в українській державі.

Керівник ННППІ УІПА (м. Бахмут) Коломієць Валерій, привітавши учасників форуму, відзначив значну кількість наукових досягнень молоді за останні роки.

З вітальним словом також виступила заступниця голови Донецької ОДА Костюніна Юлія, яка привітала присутніх с прийдешнім святом та запропонувала впровадити традицію проведення наукових заходів до Дня Конституції України.

Студенти, чиї доповіді були відзначені як найкращі, отримали грамоти та нагороди від Донецької обласної державної адміністрації та Бахмутської міської ради.

БІЛЬШЕ ФОТО: тисни тут

Переглянути відео