УВАГА!

Інформуємо Вас про те, що 25 вересня 2019 року набрав чинності Закон України від 19 вересня 2019 року № 117-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади», відповідно якого переможець конкурсу має надати копії документів, що підтверджують рівень вільного володіння державною мовою.

У відповідності до листа Національного агентства України з питань державної служби № 102/52/22-19 від 07.10.2019 р., повідомляємо, що з 25 жовтня 2019 року припиняється робота атестаційних комісій уповноважених закладів освіти.

За умови надання колективних або одноосібних заяв про проведення додаткової атестації щодо вільного володіння державною мовою атестаційна комісія ННППІ УІПА (м. Бахмут) може провести додаткову атестацію 24 жовтня 2019 р.

 

 

 

 

  

 

Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка відповідно до затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 "Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою"

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 818 "Деякі питання проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою"

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 343 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Механізм атестації регулюється «Положенням про атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою». Зазначені положення затверджено ректором академії.

Склад атестаційної комісії затверджено наказом ректора.

Зміст тестових завдань відповідає орієнтовним зразкам, розробленим Національним агентством України з питань державної служби на основі проекту Стандарту української мови для державних службовців, підготовленого Інститутом філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Контактні дані:

  • Адреса: вул. Миру, 5 Кабінет № 405
  • Телефон атестаційної комісії: +38(050) 586-35-99
  • e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Графік проведення атестаційКвитанція для оплати участі в атестаціїКвитанція для відшкодування вартості виготовлення посвідчення Заява Заява на видачу Реєстраційна форма учасників атестації