Останні новини та оголошення

 У зв’язку з карантинними заходами здобувачами вищої освіти

РЕКОМЕНДУЄМО УТРИМАТИСЯ

від відвідування приміщень інституту

 За усіма питаннями (отримання довідок, інформаційних матеріалів, подання заяв та ін.)

звертатися за телефонами (електронними адресами)

 

Приймальня керівника інституту

 

(0627) 44 86 53

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Методисти інституту

 

(0627) 44 79 96

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Відділ довузівської підготовки та підвищення кваліфікації

 

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Приймальна комісія

 

(050) 256 81 14

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Бухгалтерія

(0627) 44 86 39

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Шановні батьки!

З метою недопущення захворюваності, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), просимо з розумінням та відповідальністю віднестися до ситуації що склалася та ОБМЕЖИТИ перебування дітей у місцях загального користування: вулицях, парках, магазинах тощо, а також постійно контролювати їх місцезнаходження. У цей непростий час важливо не панікувати, не залишити на самоті Ваших дітей.

Просимо батьків контролювати перебування дітей вдома, наголосити їм, що тимчасовий карантин – це не канікули, а невідкладні заходи із збереження життя і здоров’я кожного.

Наголошуємо, що відповідальність за життя та здоров'я дитини під час карантину несуть батьки або особи, що їх замінюють.

Бережіть себе та дітей!

ГРАНТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ МІСТА БАХМУТ ДЛЯ СПЛАТИ НАВЧАННЯ В 2020 РОЦІ ВІД КОМПАНІЇ STUDYUP CLUB
До уваги студентів міста Бахмут, денної та заочної форм навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі від компанії StudyUp Club, переможець якого отримає стипендію (грошовий грант) на сплату навчання.

Сплачується навчання як студентів денної та заочної форм навчання, що навчаються як на бюджетній формі навчання так і за контрактом.

Сума стипендії (грошового гранту) становить 12 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців, підготувати роботу з обраного напрямку:
1. МАРКЕТИНГ
2. ФІНАНСИ
3. ПРАВО
4. ЕКОНОМІКА та інші дисципліни.

Початок прийому робіт 1 березня 2020 року
Усі заявки повинні бути подані онлайн до 15 травня 2020 року
Оцінка робіт з 15 по 20 травня 2020
Нагородження 25 травня

Всі деталі за посиланням https://echizh.com.ua/grant

10 березня у науковій бібліотеці Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії відбулися Шевченківські читання «Шевченко – наш. Він для усіх століть…» з нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження видатного українського письменника.

Декламували вірші Т. Г. Шевченка студенти 3 та 2 курсів. Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId1780e6c7d4

Педагогічна практика –  це важлива складова частина навчально-виховного процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх викладачів з їх практичною діяльністю в педагогічному закладі, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього спеціаліста до педагогічної діяльності.

10 березня відбулась підсумкова конференція з педагогічної практики, студенти поділилися досвідом проведення занять, розповіли про труднощі педагогічної діяльності.

Студенти IV курсу Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії проходили педагогічну практику у закладах освіти міста та регіону, а також у Територіальному центрі надання соціальних послуг Бахмутської міської ради.

Під час проходження практики студенти навчились оцінювати, аналізувати та проводити заняття відповідно до педагогічних вимог. Також, це чудова нагода для психологічної адаптації студентів до реальних умов праці в майбутньому.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIdcda1800b22

7 березня на кафедрі Електромеханічних та комп'ютерних систем ННППІ УІПА пройшов захист звітів з проходження першої технологічної практики у студентів спеціальності 015.06 Професійна освіта (Електроніка, радіотехніка та телекомунікації).

Студенти пройшли практику та здобули практичні навички в галузі електроніки, радіотехніки та телекомунікацій. Керівництво підприємств, на яких студенти проходили практику, висловили подяку педагогічному колективу інституту за якісну, високопрофесійну підготовку студентів та готовність до подальшої співпраці.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId4b2b230cac

Професора кафедри економіки підприємств та менеджменту ННППІ УІПА Ковальова Валерія Миколайовича запрошено на заключну частину Національного прoєкту «Гордість нації», яка відбудеться 18 березня 2020 р. у офіційних прийомів ДУС Офісу Президента України.

Чекаємо на визнання нашого доктора економічних наук!

УВАГА!!! Конкурс на отримання гранту 20 000 грн.

"Інститут модернізації змісту освіти" повідомляє, що соціальною програмою матеріальної допомоги українським студентам «EducationUA 2019-2020» започатковано проведення Конкурсу за темою «СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ - ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?».

Для участі у Конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти, а також учні 11-х класів закладів загальної середньої освіти.

Умовами Конкурсу передбачено підготовку аналітичної статті (до 5 сторінок), яку потрібно направити на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

За результатами Конкурсу буде визначено 3-х переможців. Переможець 1-го місця отримає грант у розмірі 20 000 грн. Ці призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в українському закладі вищої освіти. Переможці 2-го та 3-го місць будуть відзначені грамотами та заохочувальними призами.

Конкурс триватиме до 08 березня 2020 року. 15 березня 2020 року усі учасники проекту будуть запрошені до м.Києва для презентації та захисту робіт. Участь у Конкурсі безкоштовна.

Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Більше інформації про умови Конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

https://autofrom.com.ua/education-ua/

https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://ladyspace.com.ua/education-ua

https://smmdriver.com/education-ua/

Контактна особа - Віктор Купріянець, засновник сервісу для просування Інстаграм SMMdriver,

тел.(063) 578-18-78.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

З 5 по 6 лютого старший викладач та студенти нашого інституту відвідали Лодзький політехнічний університет у Польші з метою налагодження співпраці в галузі навчання і наукових досліджень з Навчально-науковим професійно-педагогічним інститутом Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId22adc34f09

18 січня відбувся випуск магістрів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут. 

Вітаємо вас зі значною подією вашого життя, 152 випускника денної та заочної форм навчання отримали диплом магістра.

Бажаємо кожному з вас успішної самореалізації і досягнень в науці та кар'єрі. Нехай перешкоди на вашому шляху загартовують вас і допомагають впевнено йти вперед, до своєї мрії. Бажаємо вам з легкістю досягати поставлених завдань та не зупинятися на досягнутому.

Зі святом!

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIdde8883db28