Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

Останні новини та оголошення

 

В рамках відзначення Міжнародного Дня Сім’ї оголошено онлайн фотоконкурс Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради «Я і моя сім’я» та міський конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини» серед мешканців Бахмутської міської ОТГ.

«Таланти багатодітної родини»

Конкурс проводиться з 28 квітня по 20 травня 2021 року, за наступними номінаціями:

 • «Вокальне мистецтво»;
 •  «Хореографія»;
 • «Музичне виконання»;
 • «Образотворче мистецтво»;
 • «Художнє та авторське виконання»;
 • «Оригінальний жанр»;
 • «Декоративно-прикладне мистецтво».

Учасниками конкурсу є талановиті та обдаровані діти із багатодітних сімей (окремі виконавці та творчі родинні колективи) віком від 6 до 18 років.

Положення про міський конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини»

 

«Я і моя сім’я»

Конкурс проводиться з 28 квітня по 20 травня 2021 року, за наступними номінаціями:

 • «Моя родина - щасливі моменти»
 • «Традиції моєї родини»
 • «Нас багато в мами й тата»
 • «Ми – справжні українці»
 • «Працюємо творчо – відпочиваємо весело»

Конкурсні роботи оформлюються у вигляді фото-колажу в форматі JPG.

Учасниками Конкурсу можуть бути  сім’ї, молодь, що проживають на території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади, без обмеження віку та кількості членів сім’ї.

Положення про онлайн фотоконкурс «Я і моя сім’я»

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

До участі в V Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій» запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі ЗВО та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями щодо розвитку освіти, науки та технологій.

Конференція відбудеться у Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) 14 травня 2021 р. відповідно Листа МОН № 22.1/10-37 Від 13.01.2021 р.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Україна, 84500, м. Бахмут, вул. Миру 5, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

ЗАПРОШЕННЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

 

Сьогодні, 26 квітня, в рамках проведення двомісячника з благоустрою території Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади у нашому інституті пройшла толока.

Співробітники, викладачі та студенти провели роботи з прибирання прилеглої території двох навчальних корпусів інституту.

 

Тахтарову Анастасію, студентку 4 курсу зі спеціальності «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», та її наукового керівника д.пед.н., проф. Кулешову Вікторію Володимирівну, з дипломом ІІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт зі спеціальності «Професійна освіта» у 2020/2021.

Анастасію Луценко, студентку 1 курсу магістратури зі спеціальності «Професійна освіта. Економіка», та її наукового керівника к.е.н., доц. Олену Вікторівну Черняєву, з дипломом ІІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2020/2021 навчальному році. Підсумки конкурсу зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» проводилися на базі Полтавської державної аграрної академії 21 квітня 2021 р.

Бумар Тетяну, студентку 4 курсу зі спеціальності «Професійна освіта. Електроніка», та її наукового керівника д.ф.н., проф. Богданову Наталю Григорівну, з дипломом ІV ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з філософії у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

 

 

23 квітня викладачі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту зустрілися у онлайн-режимі з випускниками 11 А Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського щоб розповісти про спеціальності інституту, умови прийому та відповісти на питання майбутніх абітурієнтів. З презентацією спеціальностей виступили завідувачка кафедри економіки підприємств та менеджменту Михальченко Ганна Григорівна, завідувачка кафедри освітніх технологій та охорони праці Кулешова Вікторія Володимирівна та доцент кафедри електромеханічних та комп'ютерних систем Чикунов Павло Олександрович. Колектив ННППІ УІПА (м.Бахмут) щиро вдячний за надану можливість проведення продуктивної зустрічі директору ЗОШ №18  Пойді Олександру Сергійовичу та викладачці Родіновій Катерині Валеріївні.

 

Цьогоріч виповнюється 35 років з часу аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності, яка відбулась 26 квітня 1986 року.

Це страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей в нашій країні та поза її кордонами.

У нашому інституті проведено ряд заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Заступником керівника з виховної роботи Булгаковою Іриною  проведено онлайн лекцію на тему «Чорнобильська катастрофа, як проходила та її наслідки».

У соціальних мережах Instagram та Facebook опубліковано інформативні та просвітницькі пости, які широко висвітлюють масштаб трагедії. 

Організована виставка у науковій бібліотеці ННППІ «Чорнобильська трагедія – вічний біль України», катастрофа, яка не має минулого часу, своїм відлунням вона спонукає до пильності, знову і знову примушує замислитися над тим, що науково-технічний прогрес не тільки дає сучасній людині засоби, щоб досягти намічених цілей на шляху цивілізованого поступу, а й вимагає знаходити запобіжники, котрі дають гарантії безпеки, а це прямо пов'язано і з формуванням та розвитком світоглядних моральних засад, які об'єднують людей.

Переглянути відео 

У понеділок 12 квітня о 9:00 в бібліотеці ННППІ відбудуться організаційні збори.

Можливо підключитись дистанційно за посиланням 
https://meet.google.com/nxo-mqts-zkm

Робота бібліотеки спрямована на повне забезпечення користувачів усіма інформаційними ресурсами, поліпшення їх якості на основі сучасних інформаційних технологій; створюються всі умови надання необхідної інформації, як на традиційних, так і електронних носіях. Разом з традиційними послугами наша бібліотека надає і такі послуги: передача інформації по електронній пошті; надання доступ до Інтернету та до всіх баз даних бібліотеки, переписати будь-яку інформацію на свій електронний носій, Інтернет для задоволення інформаційних потреб користувачів.

 

Бібліотека допомагає: оформити списки літератури відповідно до ДСТУ; з визначенням індексів УДК для публікації робіт викладачам; постійно надається практична допомога в підборі інформації.

 

Одним з найголовніших інформаційних ресурсів нашої бібліотеки є Електронний каталог (Електронний каталог НБ УІПА м. ХарківЕлектронний каталог ННППІ УІПА м. Бахмут). Наявність такого каталогу сприяє підвищенню якості бібліотечно-бібліографічного обслуговування та розширенню інформаційних можливостей користувачів. Тому читачам постійно надається консультація по користуванню електронним каталогом.  В цьому році була створена презентація по користуванню ЕК, яка наочно демонструє послідовність виконання операцій пошуку інформації. Презентація  розміщена на сторінці бібліотеки ННППІ УІПА і створене посиланням на сайті НБ УІПА. http://www.nnppi.in.ua/index.php/kafedri-nnppi/naukova-biblioteka

 

За запитаннями можна звернутися до бібліотеки за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Для реалізації державної молодіжної політики, спрямованої на створення найсприятливіших умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді, Уряд призначив соціальні стипендії Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей на 2021 рік.

Кандидати на отримання стипендій висувалися вченими (педагогічними) радами закладів вищої освіти. Стипендіатами обрано 38 студентів України, серед них студентка нашого інституту Бобіна Валерія!

Валерія активна учасниця громадської діяльності інституту та міста. Протягом навчання виконує обов’язки керівника мультимедійного сектору Студентської ради ННППІ УІПА, член громадської організації «Студентська Молодь Бахмуту» (https://www.facebook.com/groups/245690419444813/). Постійно допомагає в організації молодіжних, культурних, просвітницьких і трудових заходів. За активну благодійну діяльність була відзначена подякою  Бахмутської міської ради «за активну участь у XIV Всеукраїнській благодійній акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

38-М СТУДЕНТАМ УРЯД ПРИЗНАЧИВ СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ № 256-р від 31 березня 2021 р.

7 квітня Всесвітній день здоров’я та популяризації здорового способу життя,  з нагоди цієї дати у читальному залі наукової бібліотеки ННППІ УІПА  експонується виставка «ЗДОРОВ’Я — НАЙЦІНІЙШИЙ СКАРБ  ЛЮДИНИ».

Жодна людина не застрахована від різноманітних захворювань. Частина хвороб можуть бути вродженими, інші розвинутися в процесі життя, а треті є результатом отриманих травм. Так чи інакше, за здоров'ям потрібно стежити максимально ретельно.

На сьогоднішній день винаходяться нові лікарські препарати, з'явилися інновації в методах і підходах до лікування. Але щоб бути впевненим в завтрашньому дні, краще все-таки не сподіватися на "чарівну таблетку", а вживати заходів щодо збереження та зміцнення стану здоров'я.

Починати потрібно з малого:

1. Правильно харчуватися.

2. Відпочивати не тоді, коли вже валишся з ніг або рябить в очах.

3. Вибирати здоровий спосіб життя. Алкоголь, сигарети, наркотики несумісні з бажанням прожити довго і щасливо. Заняття спортом, природа, захоплення підвищують рівень самооцінки особистості, що негайно позначається на поліпшенні загального стану людини.

4. Ну і нарешті не забувайте про перевірку здоров'я

Дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день,
адже це запорука щасливого життя.
Бажаємо всім здоров’я!