Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут
Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

Останні новини та оголошення

8 вересня в День Народження нашого рідного міста Бахмут, викладачі та студенти ННППІ УІПА організували віртуальні 3D екскурсії, що були розроблені в нашому інституті у рамках соціального проекту з 3D-візуалізації.

Охочих віртуально прогулятися по культурно та соціально-важливим об’єктам міста: Спортивний комплекс Металург , Міський центр культури та дозвілля імені Євгена Мартинова, басейн ДЮК «Дельфін», Центральна міська Бібліотека, навчальні корпуси Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут, Музей Історії міста Київ, було дуже багато.

З інтересом та захопленням діти і дорослі занурювалися у віртуальну реальність.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId7cddfca665

Традиційно, з нагоди святкування Дня міста, 7 вересня 2018 року в Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова відбувся урочистий прийом міського голови Олексія Реви «Місто починається з тебе!», який зібрав представників установ міста, громадських організацій, почесних жителів, меценатів та спонсорів, волонтерів, військових, та жителів Бахмутської громади.

Звертаючись до присутніх міський голова виразив вдячність всім, хто своєю діяльністю популяризує Бахмут, вносить вагомий внесок у соціальний та економічний розвиток міста та громади.

Олексій Рева нагородив пам’ятними статуетками 34 представника міських організацій за особистий внесок та досягнення на благо рідного Бахмута.

Вітаємо нашого студента, лідера студенстького самоврядування та голову молодіжної організації «Студентська молодь Бахмуту» Ткаченко Владислава Володимировича з почесною нагородою «Місто починається з тебе»!

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIddd7c9d83ce

6 вересня відбувся щорічний Ярмарок громадських організацій міста Бахмут. У Ярмаку прийняли участь 15 громадських організацій міста.

Наша молодіжна організація "Студентська молодь Бахмуту" також взяла участь в міському ярмарку, яка гідно презентувала свою діяльність за останній рік, отримавши в нагороду пам’ятну табличку учасника.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeIdde9b4ed9a5

Презентація "Студентська молодь Бахмуту"

 

Цього року Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут прийняв до своїх лав більш ніж 360 студентів.

Урочиста церемонія посвяти у студенти відбулась 3 вересня, в актовій залі інституту, де на студентів чекала концертна програма, привітання від керівника ННППІ УІПА Коломійця Валерія Віталійовича та заступника керівника інституту Семенця Дмитра Анатолійовича.

Студентське самоврядування радо привітало у своїх лавах вступників, щиро побажав міцного здоров’я, успіхів у навчанні та творчої наснаги.

Традиційно першокурсники проголосили клятву студентів, яку за ним повторювали всі студенти інституту. На урочистому святі студенти 1-ого курсу отримали символічні залікову книжку та студентський квиток від старшокурсників.

Вітаємо усіх студентів, викладачів та співробітників Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії з початком нового навчального року.

View the embedded image gallery online at:
http://nnppi.in.ua/index.php/novini#sigFreeId6bfbadfe2c

У період з 25 червня по 27 червня 2018 року в ННППІ УІПА (м. Бахмут) працювала експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Подивитися висновки комісії

У період з 25 червня по 27 червня 2018 року в ННППІ УІПА (м. Бахмут) працювала експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Електроенергетика» спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Подивитися висновки комісії 

У період з 25 червня по 27 червня 2018 року в ННППІ УІПА (м. Бахмут) працювала експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Подивитися висновки комісії