Навчально-науковий професійно педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

Останні новини та оголошення

Ковальов Валерій Миколайович – викладач, економіст, дослідник, науковець, виноградар, поет! В кожну іпостась своєї діяльності він вкладає віддану працю, сили та душу!

У нього чимало офіційних і цілком заслужених статусів: доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри економіки підприємств та менеджменту Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії, заступник Голови спеціалізованої вченої ради К.64.108.05 за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків). Його нагороджено знаками «Шахтарська слава» ІІ ступеню та ІІІ ступеню за наукові розробки для соледобувної промисловості.

За час наукової діяльності опублікував більше 270 наукових праць, у тому числі 12 монографій, два видання з грифом МОН України та навчальний посібник «Економіка праці і соціально-трудові відносини». Під науковим керівництвом Ковальова В.М. підготували і захистили дисертації 6 докторів наук і 11 кандидатів та дипломи більше ніж 500 спеціалістів та магістрів.

2 жовтня у Києві професор кафедри економіки підприємств та менеджменту ННППІ УІПА Ковальов Валерій Миколайович додав до скарбниці своїх досягнень високу почесну нагороду національного проєкту «Гордість нації 2020».

Щиросердно вітаємо нашого доктора економічних наук з отриманою нагородою орденом «Гордість нації», який вручався разом із Почесними грамотами від першого та третього президентів України - Леоніда Кравчука і Віктора Ющенка та Книгою Пошани. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця зробила вагомий внесок у розвиток нашого інституту.

Ви незламна, успішна людина, яка щодня на своєму рівні робить неможливе, яка щодня змінює наш світ на краще, яка творить історію – Гордість нації!

http://www.nnppi.in.ua/index.php/novini/262-kovalova-valerii-mykolaiovych-laureat-hordist-natsii 
http://nnppi.in.ua/index.php/novini/250-vitayemo-kovalova-vm-z-yuvileyem?fbclid=IwAR0mCUdKeWgE8dv12J9wErYxiZXZwoBBRBvXZTrB9H8nBN_gG966SqPfttg 
https://www.facebook.com/groups/nnppi/permalink/2714531275488937 

 

ХІ регіональна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для розвитку регіонів», 13-19 жовтня 2020 р.

13 жовтня 2020 р. в Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) при підтримці Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади відбулась ХІ регіональна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для розвитку регіонів».

В роботі конференції взяли участь більше 130 учасників з десяти закладів освіти. Робота конференції була організована в онлайн форматі. За допомогою платформи Google Meet була організована робота чотирьох секцій: політехнічної, економічної, гуманітарної та охорони праці, екологічної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Підведення підсумків конференції відбулося 19 жовтня 2020 р. в онлайн форматі. Переможців конференції привітала начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Людмила Олексіївна, яка відзначила важливість залучення молоді для визначення та вирішення проблем, що стоять сьогодні перед нашим суспільством. Учасники конференції, які зробили найкращі доповіді були нагороджені грамотами Голови Бахмутської міської ради Реви Олексія Олександровича та цінними подарунками.

Сподіваємось, що добра традиція буде збережена і наступної осені ми знову зберемося, щоб обмінятися новими науковими здобутками для розвитку майбутнього нашого регіону.

 

 Вітаємо переможців ХІ регіональної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для розвитку регіонів»

 

Секція охорона праці, екологічної безпеки та безпеки життєдіяльності

1. Корінчук Альона Миколаївна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

2. Д`яченко Тетяна Володимирівна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

3. Доценко Анна Сергіївна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

3. Меньшикова Ольга Миколаївна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

 

Гуманітарна та психолого-педагогічна секція

1. Шулєпова Софія Олександрівна - Студентка Комунального закладу «Бахмутський педагогічний коледж»

2. Галка Дар'я Андріївна - Студентка Комунального закладу «Бахмутський педагогічний коледж»

2. Трубіна Ганна Володимирівна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

3. Портнова Єлизавета Ігорівна - Студентка Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури

3. Сафонов Максим Олександрович - Студент Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

 

Політехнічна секція

1. Гусейнов Ілгар Ілхамович - Студент Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

2. Ванда Владислав Юрійович - Студент Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

3. Беседіна Олена Вікторівна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

 

Економічна секція

1. Трубіна Ганна Володимирівна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

2. Ткаченко Ілона Олександрівна, Луценко Анастасія Сергіївна - Студентки Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

3. Бумар Тетяна Сергіївна - Студентка Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

Шановні учасники конференції!

Адміністрація Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) повідомляє, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в регіоні підведення підсумків конференції та нагородження переможців ХІ регіональної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для розвитку регіонів» буде проводитися 19.10.2020 р. о 12:00 в онлайн-режимі на платформі Google Meet за наступним посиланням: https://meet.google.com/nxo-mqts-zkm

 

Результати засідання секцій ХІ регіональної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для розвитку регіонів» від 13.10.2020 р. на платформі Google Meet

Адміністрація Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) повідомляє, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в регіоні ХІ регіональна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для розвитку регіонів» буде проводитися у наступному форматі:

– Засідання секцій відбудеться 13.10.2020 р. о 1300 в онлайн-режимі на платформі Google Meet за наступними посиланнями:

Гуманітарна та психолого-педагогічна секція та секція Молодь – для майбутнього країниhttps://meet.google.com/evx-jeuh-kvz

Керівник: Аксакова Наталя Олександрівна (моб. тел. +38050 148 53 92);

Економічна секціяhttps://meet.google.com/jsr-idap-ghw

Керівник: Черняєва Олена Вікторівна (моб. тел. +38050 428 89 58);

Політехнічна секціяhttps://meet.google.com/rhv-ptoe-wmi

Керівник: Залужна Галина Володимирівна (моб. тел. +38050 176 36 23);

Секція охорона праці, екологічної безпеки та безпеки життєдіяльностіhttps://meet.google.com/nxo-mqts-zkm

Керівник: Бакланов Олександр Миколайович (моб. тел. +38050 820 04 87).

 

Інформація про Підведення підсумків конференції та нагородження переможців буде повідомлена додатково.

День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

З нагоди свята викладачі та працівники ННППІ УІПА були відзначені грамотами ректора Академії. Кафедри та відділи інституту отримали солодкі подарунки від профспілки.

Студенти інституту подарували викладачам відео-привітання зі святом, також до вітання приєдналася наукова бібліотека ННППІ та організувала тематичну виставку.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите молодь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиро бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!

Нагадуємо, що у студентів денної форми навчання 1 курсу, 1 прискореного курсу, 1 курсу магістрів та 3 курсу, навчальний процес починається з 21 вересня 2020 року. 

Навчальний розклад

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя, представниками Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України проводять щорічний 14-й Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Умови конкурсу

Анкета учасника конкурсу

12 вересня відсвяткували День Народження міста Бахмут. Організували локацію настільних ігор для всіх бажаючих.

Гарний настрій та щирі посмішки стали для нас найкращим подарунком!!!