Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут
Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут)

 

В Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут (ННППІ УІПА) вперше у місті реалізується проект з 3D зйомки та створення 3D-турів для сервісу Google Карти важливих об’єктів міста та району, завдяки чому кожних охочий матиме змогу відвідати і більш детально ознайомитись з об’єктами яки його зацікавили, користуючись лише своїм сучасним гаджетом. 

Учасники проекту звертають увагу, на те що до технологічних інновацій вони відносять створення та подальше розміщення на сайтах і пошукових системах віртуальних турів. Наявність таких турів у закладах, в першу чергу, повинно показати його високий статус, порівняно з  іншими, значно скоротить дистанцію між закладом та його цільовою аудиторією, зацікавити та долучити молодь.

Дані технології дають змогу швидкого доступу до пам'яток архітектури та культури (музеї, виставки, бібліотеки, театри, тощо), підвищують культурно-освітню складову міста, країни та й усього населення в цілому. 

Завдяки підтримці Фонду «ДАР» і особисто Дмитру Реві ННППІ УІПА реалізував проект з 3D зйомки у чотирьох соціально важливих об’єктах міста. 

На картах Google були опубліковані перші 3D тури по СК Металург, МЦКтаД імені Євгена Мартинова, басейну ДЮК «Дельфін» та Центральній міській Бібліотеці в місті Бахмут. 

Відзначимо, для того щоб переглянути 3D тур достатньо ввести в пошуковій системі карт Google назву організації та у карточці організації обрати будь-яке 3D фото. 

Раніш, у рамках дослідницької роботи над проектом, команда ННППІ УІПА провела зйомку на території Музею Історії міста Київ і двох корпусів свого інституту.