Останні новини та оголошення

Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) повідомляє про ліцензування освітньої діяльності щодо підготовки молодшого бакалавра зі спеціальності 073 "Менеджмент" освітньо-професійної програми "Менеджмент адміністративної діяльності, сфери послуг та торгівлі"

4 квітня 2019 року на базі кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Всього у конкурсі прийняли участь 91 студент із 36 закладів вищої освіти України.

Для участі у другому турі конкурсу були запрошені студенти з 21 закладу вищої освіти, які презентували наукові роботи з актуальних питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

У підсумковій конференції прийняв участь з доповіддю та презентацією представник Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА – студент 4-го курсу групи БД-К15 Кошелев Вадим Вадимович з роботою «Оптимізація процесу виконання лабораторного практикуму для засвоєння системного програмування».

Актуальність дослідження та практичні результати дозволили конкурсанту Кошелеву Вадиму випередити представників відомих ЗВО України, таких як Вінницький державний педагогічний університет, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Бердянський державний педагогічний університет, Харківський національний педагогічний університет, Криворізький національний університет, Кременчуцький національний університет.

Після рецензування і обговорення членами журі, серед яких були науковці й професіонали з різних ЗВО України, робота Кошелева Вадима посіла ІІ-е місто за категорією «Інформаційно-комунікаційні технології у закладах вищої освіти». Студент Кошелев Вадим отримав диплом фіналіста, а науковий керівник к.т.н., доцент кафедри ЕМКС Чикунов П.О. та ректор УІПА Коваленко О.Е. отримали подяку за сприяння студентам у підготовці якісних наукових робіт.

У місті Бахмут пройшов чемпіонат з волейболу серед навчальних закладів міста. 7 команд взяли участь в чемпіонаті.

Команда нашого інституту зайняла перше місце - кубок чемпіонів наш!

22 березня на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут відбувся третій форум лідерів студентського самоврядування «Студентський світ без кордонів» на тему «Ораторське мистецтво та публічний виступ». Організатором форуму виступила громадська організація «Студентська молодь Бахмуту» при підтримці організацій Юнісеф, ГО «СКЦ Задзеркалля» та «Молода енергія громад» за фінансовою підтримкою Європейського союзу. Партнерами форуму виступили Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут та Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

На урочистому відкритті форуму з привітальним словом виступили депутат Бахмутської міської ради Коломієць Валерій, начальник управління Махничева Людмила, Голова ГО «СКЦ «Задзеркалля» Олександр Кашлаков та координатор «Молода енергія громад» у Донецькій області Дерев’янко Тетяна, вони побажали усім учасникам успіхів, творчих ініціатив, подякували всім учасникам за активність, бажання робити зміни, а також зауважили, що готові і надалі підтримувати ініціативи молоді та сприяти їх успішній реалізації.

Участь у форумі взяли:

 • Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут
 • Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»
 • Комунальний заклад «Бахмутський педагогічний коледж»
 • Комунальний заклад «Бахмутський медичний коледж»
 • Бахмутський коледж мистецтв ім. Карабиця
 • Бахмутський індустріальний технікум Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет»
 • Державний вищий навчальний заклад «Бахмутський коледж транспортної інфраструктури»
 • Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки
 • Бахмутский центр професійно-технічної освіти
 • Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області
 • Громадська організація «Наша гідність»

Форум зібрав студентську молодь міста, лідерів які готові змінювати на краще наше місто і країну. Молодь, але вже такі амбітні та цілеспрямовані люди прийшли придбати та покращити свої компетенції вміння використовувати ораторське мистецтво як інструмент не тільки впливу, але й взаємодії зі співрозмовниками, а також при співпраці з місцевою владою та з органами самоврядування.

Протягом дня проходили тренінги на знайомство та «Майстерність публічного виступу та впевненості» з Кирилом Семеновим, вокшопи «Мистецтво промови: риторика і ораторська майстерність» з Поточаком Іллею та Трашутіною Тетяною. Представник Бахмутського міського центра зайнятості Ксенія Насонова запропонувала кожному учаснику презентувати себе в сфері професійних та особистісних інтересів і залучила слухачів тренінгу до інтерактивних вправ, спрямованих на оволодіння стратегією зменшення внутрішньої напруги та підвищення рівня стресостійкості.

Для підтримки тонусу, веселої атмосфери та закріплення навиків, що учасники придбали протягом дня були проведені інтерактивна гра «Країна гідності» та інтелектуальна гра «Дебати», де кожний учасник форуму відчув себе у ролі депутата та зрозумів для себе наскільки важко приймати політичні рішення. Інші учасники могли відпочити у гральній кімнаті за настільними іграми: «Дженга», «Кульбуто», «Квадро-еластик», "Джаколо" та «Еластик».

Учасники форуму дізналися про U-Report – швидкий і зручний інструмент опитувань, який збирає думку молоді про те, як вони бачать зміни у країні та її майбутнє.

Завершення форуму пройшло в неформальній, теплій обстановці за чаюванням, кожен учасник висловив свою думку щодо проведеного форуму та отримав сертифікат учасника.

Результати фахового вступного випробування для здобуття ступеня БАКАЛАВРА на базі ОКР "Молодший спеціаліст" (ЗНФ); на базі ступеню "Бакалавр", ОКР "Спеціаліст", ОКР "Магістр" (ДНФ,ЗНФ).

Результати фахового вступного випробування

До уваги студентів Бахмуту, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контактників та бюджетників*.
*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

https://creditpanda.com.ua/ua-scholarship/

https://turbozaim.com.ua/grant-ua/

https://loomhosts.com/uk/scholarship-ua/

Переглянути прес-конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q .
Переглянути, як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/.

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
З повагою,оргкомітет проекту Scholarship в Україні

12 січня відбувся випуск магістрів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії міста Бахмут. У цей святковий день на адресу випускників пролунало багато побажань від адміністрації та викладацького складу інституту!

Сподіваємось, що навчання в інституті залишиться однією з яскравих сторінок у житті студентів, а цінний досвід, який вони придбали, буде опорою для випускників, який доведеться у майбутньому зробити свій вклад у процвітання і розвиток нашого міста, регіону та країни.

Бажаємо кожному з вас знайти себе в житті. Нехай перешкоди на вашому шляху загартовують вас і допомагають йти вперед, до своєї мрії.

Зі святом!

У період з 20 по 22 грудня 2018 року в ННППІ УІПА (м. Бахмут) працювала експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми "Професійна освіта. Промисловий транспорт" спеціальності 015 Професійна освіта (Транспорт) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Висновки експертної комісії