Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

Ось уже третій рік поспіль, в рамках благодійної акції, 19 грудня активна група студентів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії під керівництвом старшого викладача Булгакової І.В. відвідують дитячий садок №6 «Барвінок» з метою привітання дітей з Днем Святого Миколая.

У таке чудове свято студенти вирішили подарувати дітлахам подарунки і підняти настрій.
Зустріч почалася з веселого знайомства дітлахів зі студентами, вони провели з дітьми бесіду в ігровій формі про свято Святого Миколая. Показали мультиплікаційний фільм, після чого, для додання святкової атмосфери, студенти разом з дітками командами малювали ялинку, грали у веселі святкові ігри.

Далі весело і завзято студенти з малюками провели танцювальну розминку і пограли в рукодільні сніжки.
Завдяки матеріальній підтримці викладачів інституту, жодна дитина не залишилася без подарунку, а головним дарунком для всього дитячого садку стала музична система для актової зали.

Найдорожчим подарунком для студентів від дітей стали міцні обійми. Серце тане, коли дитина обіймає тебе своїми маленькими ручками і довірливо посміхаючись дивиться у твої очі. Дуже приємно було отримати дарунок від діточок - новорічну ялинку, яку вони зробили власноруч.

Зустріч пройшла в затишній і доброзичливій атмосфері. Діти із задоволенням йшли на контакт. Самі студенти також були раді провести час з такими чудовими та відкритими дітьми. Захід залишив приємне враження, як у студентів, так і у дітей.

До нових зустріч!

{gallery}news/2018/dec/dc{/gallery}