Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

22 березня на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут відбувся третій форум лідерів студентського самоврядування «Студентський світ без кордонів» на тему «Ораторське мистецтво та публічний виступ». Організатором форуму виступила громадська організація «Студентська молодь Бахмуту» при підтримці організацій Юнісеф, ГО «СКЦ Задзеркалля» та «Молода енергія громад» за фінансовою підтримкою Європейського союзу. Партнерами форуму виступили Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут та Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради.

На урочистому відкритті форуму з привітальним словом виступили депутат Бахмутської міської ради Коломієць Валерій, начальник управління Махничева Людмила, Голова ГО «СКЦ «Задзеркалля» Олександр Кашлаков та координатор «Молода енергія громад» у Донецькій області Дерев’янко Тетяна, вони побажали усім учасникам успіхів, творчих ініціатив, подякували всім учасникам за активність, бажання робити зміни, а також зауважили, що готові і надалі підтримувати ініціативи молоді та сприяти їх успішній реалізації.

Участь у форумі взяли:

 • Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут
 • Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»
 • Комунальний заклад «Бахмутський педагогічний коледж»
 • Комунальний заклад «Бахмутський медичний коледж»
 • Бахмутський коледж мистецтв ім. Карабиця
 • Бахмутський індустріальний технікум Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет»
 • Державний вищий навчальний заклад «Бахмутський коледж транспортної інфраструктури»
 • Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки
 • Бахмутский центр професійно-технічної освіти
 • Бахмутський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 – багатопрофільний ліцей» Бахмутської міської ради Донецької області
 • Громадська організація «Наша гідність»

Форум зібрав студентську молодь міста, лідерів які готові змінювати на краще наше місто і країну. Молодь, але вже такі амбітні та цілеспрямовані люди прийшли придбати та покращити свої компетенції вміння використовувати ораторське мистецтво як інструмент не тільки впливу, але й взаємодії зі співрозмовниками, а також при співпраці з місцевою владою та з органами самоврядування.

Протягом дня проходили тренінги на знайомство та «Майстерність публічного виступу та впевненості» з Кирилом Семеновим, вокшопи «Мистецтво промови: риторика і ораторська майстерність» з Поточаком Іллею та Трашутіною Тетяною. Представник Бахмутського міського центра зайнятості Ксенія Насонова запропонувала кожному учаснику презентувати себе в сфері професійних та особистісних інтересів і залучила слухачів тренінгу до інтерактивних вправ, спрямованих на оволодіння стратегією зменшення внутрішньої напруги та підвищення рівня стресостійкості.

Для підтримки тонусу, веселої атмосфери та закріплення навиків, що учасники придбали протягом дня були проведені інтерактивна гра «Країна гідності» та інтелектуальна гра «Дебати», де кожний учасник форуму відчув себе у ролі депутата та зрозумів для себе наскільки важко приймати політичні рішення. Інші учасники могли відпочити у гральній кімнаті за настільними іграми: «Дженга», «Кульбуто», «Квадро-еластик», "Джаколо" та «Еластик».

Учасники форуму дізналися про U-Report – швидкий і зручний інструмент опитувань, який збирає думку молоді про те, як вони бачать зміни у країні та її майбутнє.

Завершення форуму пройшло в неформальній, теплій обстановці за чаюванням, кожен учасник висловив свою думку щодо проведеного форуму та отримав сертифікат учасника.

{gallery}news/2019/march{/gallery}