Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

27 вересня  2019 року в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  відбулась  Шоста регіональна зустріч в межах проекту «Розвиток інформаційних форматів для розповсюдження медіації», який реалізується в п’ятьох  країнах (Азербайджан, Киргизія, Молдова, Німеччина, Україна), за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Організаторами заходу виступили Секретаріат Уповноваженого Верховної ради з прав людини та Національна академія державного управління при Президентові України.

Участь у роботі круглого столу з теми «Розвиток інформаційних форматів для розповсюдження медіації: стан проблем та перспективи розвитку» взяла доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки підприємств та менеджменту Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії, Михальченко Ганна.

28 вересня  2019 року робота продовжувалася у Національній академії державного управління при Президентові України (м. Київ, Україна), де було проведено воркшоп в межах проекту «Розвиток інформаційних форматів для розповсюдження медіації».

{gallery}news/2019/sept/mediaz{/gallery}