Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

ПОСЛУГИ ЯКІ НАДАЄ НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ННППІ УІПА

 
Робота бібліотеки спрямована на повне забезпечення користувачів усіма інформаційними ресурсами, поліпшення їх якості на основі сучасних інформаційних технологій; створюються умови надання необхідної інформації.
 
Читачі нашої бібліотеки мають можливість оформити електронне замовлення та отримати електронні документи звернувшись за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за тел.: +380951240989.
 
Бібліотека допомагає: оформити списки літератури відповідно до ДСТУ;
з визначенням індексів УДК; надає допомогу в підборі інформації.
 
Одним з найголовніших інформаційних ресурсів нашої бібліотеки є Електронний каталог (Електронний каталог НБ УІПА м. ХарківЕлектронний каталог ННППІ УІПА м. Бахмут). Наявність такого каталогу сприяє підвищенню якості бібліотечно-бібліографічного обслуговування та розширенню інформаційних можливостей користувачів. Для тих, хто вперше користується електронним каталогом, створена презентація по користуванню ЕК, яка наочно демонструє послідовність виконання операцій пошуку інформації. Презентація  розміщена на сторінці бібліотеки ННППІ УІПА і створене посиланням на сайті НБ УІПА.
 
За запитаннями можна звернутися до бібліотеки за електронною адресоюЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за тел.: +380951240989