Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

 

17 листопада на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Студенти та молодь-для майбутнього країни», в якій взяли участь здобувачі більше 20 закладів вищої освіти України та представники закладів-партнерів.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з наукової роботи Української інженерно-педагогічної академії д.т.н., професор Купріянов Олександр Володимирович та керівник Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) к.т.н., доцент Коломієць Валерій Віталійович, які відзначили важливість залучення молоді для визначення та вирішення проблем, що стоять сьогодні перед нашим суспільством та побажали успіху в подальшій науковій діяльності учасникам конференції.

Загалом в роботі конференції взяли участь більше 50 учасників з України, Польщі, Італії, Чехії та Німеччини, а всього  було надіслано 170 тез доповідей.

Нам приємно, що здобувачі та молоді науковці активно залучаються до наукових досліджень в різних галузях науки, зокрема освіти, психології, філософії, інформаційних технологій, екології, економіки, проблемах розвитку країни та мають можливість й наснагу презентувати результати своїх досліджень широкій спільноті.

Всі учасники онлайн-зустрічі отримали новий досвід та можливість обмінятися думками. Сподіваємось, що добра традиція буде збережена і наступної осені ми знову зберемося, щоб обмінятися новими науковими здобутками для розвитку майбутнього нашої країни.

Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та до нових зустрічей!

За результатами участі всі учасники отримають сертифікати.

За матеріалами конференції буде підготовлено збірник тез доповідей, який буде розміщено на нашому сайті.