Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

Ми навчаємось для того, щоб удосконалювати себе

Конфуцій

 

Сучасний викладач повинен бути переконаним прихильником самоосвіти та постійно підвищувати свою кваліфікацію, шляхом стажування та участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо. Не зважаючи на воєнний стан, викладачі кафедри освітніх технологій та охорони праці продовжують брати активну участь у освітніх заходах задля підвищення власного рівня професіоналізму.

Так,  д.пед.н., проф. Вікторія Кулешова та к.іст.н., доц. Наталя Аксакова пройшли міжнародне підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (phd) в країнах Європейського Союзу та Україні» від ГО "МФНО", INTERNATIONAL EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF

{gallery}news/2022/12/20/1{/gallery}

 К.пед.н., доц. Юлія Бобрикова  та к.іст.н., доц. Наталя Аксакова взяли участь у Проєкті Create Creative Entrepreneurs програми British Council Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council на тему "Залучення грантових ресурсів: джерела коштів на бізнес- та освітні проєкти".

{gallery}news/2022/12/20/2{/gallery}