Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

02.03.2023 року відбулися заплановані згідно затвердженого графіка онлайн-зустрічі кураторів груп зі своїми студентами.

Було обговорено чимало важливих питань. Спілкування кураторів зі студентами стосувалось питань відвідування занять, підготовки до занять, недопущення пропусків, відпрацювання пропущених занять з поважних причин.

Кожен з присутніх надав відомості щодо свого місцезнаходження, можливості користування навчальними ресурсами та поділився успіхами у навчанні. Куратори зробили наголос на необхідності активізації відвідування здобувачами онлайн-занять та виконання завдань на платформі Moodle. Не зважаючи на складнощі, пов’язані з воєнним станом, усі здобувачі одноголосно висловили своє бажання навчатися та успішно закінчити семестр.

Для здобувачів другого курсу було проведено семінар на актуальну у сучасних умовах тему «Стрес та методи його подолання». Було розглянуто методи як класичної психології щодо вирішення проблем управління стресом, так і підходи інноваційного напряму – трансперсональної психології. З метою підтримання постійного зв'язку між куратором та здобувачами освіти запропоновано щотижневе заповнення гугл-форми, яка передбачає отримання куратором відомостей щодо місцезнаходження здобувачів, їх життєвих ситуацій, які потребують вирішення, а також тем майбутніх бесід на кураторських годинах.

Умови сьогодення вимагають психологічної підтримки наших здобувачів освіти, що стало можливим з організацією раціональної системи комунікації куратора з його академічною групою. З цією метою створені групові чати у месенджерах Telegram або Viber, де куратор виступає модератором при вирішенні всіх питань, які виникають у навчальному процесі.

 

{gallery}news/2023/03/03{/gallery}