Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

17 березня 2023 р. було проведено загальноінститутську кураторську годину на тему «Волонтерство під час війни – добра воля заради Перемоги».

Куратор 2 курсу, к. е. н., доц. кафедри ЕПМ Романуша Ю.В. підготувала цікаву презентацію за темою заходу. Під час своєї доповіді Юлія Володимирівна розповіла присутнім історію виникнення волонтерства, як можна стати волонтером, навела декілька порад для волонтерів-початківців, ознайомила з напрямками волонтерства та навела корисні посилання на інтернет-ресурси за темою кураторської години.

Було розглянуто напрями волонтерської діяльності викладачів та здобувачів УІПА

Під час проведення заходу поділилися досвідом та відеороликами волонтерської діяльності і гості заходу – Гліб, представник з Благодійного Фонду «Люди Лютого» та військовий капелан Євген Короп, до діяльності яких активно долучався к.т.н., доц. каф. ЕМКС Кобилянський Б.Б. під час евакуації людей та наданні гуманітарної допомоги.

Дякуємо волонтерам за допомогу військовим та звичайним людям у такий важкий для всіх час. Ви неймовірно сильні, сміливі та чуйні люди. Ви знаходите різні способи допомогти багатьом людям і це гідно поваги. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Ваша праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Ви є частиною нашої Перемоги в цій війні.

 

{gallery}news/2023/03/18{/gallery}