Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

18 травня на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій», в якій взяли участь більше 30 закладів вищої освіти України та представники закладів-партнерів.
Учасників конференції привітав проректор з наукової роботи Української інженерно-педагогічної академії, Купріянов О.В., який відзначив значну кількість наукових досягнень інституту за останні роки в різних галузях науки, їх практичне спрямування та важливість для майбутнього країни.
Керівник Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту, Коломієць В.В., привітавши учасників конференції, відзначив багаторічні традиції у проведенні наукових заходів на базі інституту та побажав подальших успіхів у наукових дослідженнях.
Представлені доповіді знайшли відклик у наукової спільноти. Всі учасники отримали новий досвід та можливість обмінятися думками.
За результатами конференції всі учасники отримають сертифікати та буде підготовлено збірник тез доповідей, який буде розміщено на сайті Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут).
Дякуємо всім учасникам за плідну співпрацю та до нових зустрічей!

 

{gallery}news/2023/05/18{/gallery}