Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

24 жовтня 2023 року кафедра економіки підприємств та менеджменту Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) разом із кафедрою публічного права Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету права провели сумісний захід на тему «Організація публічної служби в Європейському союзі».

В ході дискусії обговорювалися моделі публічної служби, які існують у Європейському Союзі, принципи доброчесності та належного врядування в контексті європейських стандартів публічного управління; особливості державної служби в сучасних умовах, що слід враховувати при бажанні поєднати своє життя з публічною службою. Під час заходу було розглянуто ряд кейсів з практики публічної служби.

Щиро дякуємо директору Навчально-наукового інституту права д.ю.н., професору Топчію Василю Васильовичу та завідувачці кафедрою публічного права к.ю.н., доценту Глух Марині Василівні за мотивуючу зустріч із представниками закладу та здобувачами освіти!

Бажаємо в найближчому майбутньому поповнити корпус публічних службовців молодими, активними та вмотивованими державними службовцями для відновлення та розквіту України!