Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

«Сучасна війна – це війна технологій.

Саме тому, підготовка інженерів є стратегічною задачею для перемоги».

Любов Шипович, директорка фонду Dignitas

 

Prometheus спільно з проєктом Victory Drones Фонду Dignitas відкрили для реєстрації безплатну програму навчання «Інженер БПЛА. Базовий курс».

Під час навчання слухачі зможуть:

  • опанувати мінімально необхідні для інженерів БПЛА знання з основ аеродинаміки та метеорології;
  • дізнатися про види БПЛА, їх будову, особливості застосування та ремонту;
  • подивитися, як в реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА;
  • підготуватися до спеціалізованого навчання та майбутнього працевлаштування у якості інженерів БПЛА.

Унікальність курсу – у складі експертів. Частина авторів – носії фундаментальних академічних знань. Поруч із ними курс створювали військові з досвідом використання дронів у зоні бойових дій. Експертна команда об’єднала зусилля заради того, щоб ви отримали необхідні знання.

Слухачі можуть проходити курс в будь-якому зручному місці, не маючи спеціальних технічних навичок. Потрібне лише бажання зробити свій внесок у перемогу над ворогом. А після нашої перемоги ця технологічна галузь дасть поштовх розвитку економіки.

«Цю війну вже давно називають війною дронів, в якій переможе той, у кого буде їх більше. Тому що там, де не буде дронів, розхідним матеріалом та ціллю стануть військові ціною власних життів. Долучайтеся до технологічної перемоги України».

Головний сержант, військовослужбовець ЗСУ, один з авторів курсу.

Навчання повністю безплатне, старт навчання 24.11.2023.

Реєстрація на курс вже відкрита за посиланням:

https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+UAV_EB101+2023_T3

За результатами успішно складених контрольно-тестових завдань котрі передбачені у курсі слухачі зможуть отримати сертифікат про навчання.

РОЗРОБНИКИ КУРСУ

Курс створено фахівцями проєкту Victory Drones Фонду Dignitas, за підтримки викладачів Національного Авіаційного Університету та інженерної школи Dream Ukraine.

Благодійний Фонд Dignitas. З 2014 року допомагаємо будувати сильне, технологічне спроможне та сучасне військо, надаючи ЗСУ технічну та іншу тактичну допомогу, спорядження, якісні знання й практики, а також розвиваючи технологічну спільноту України.

Victorу Drones. Проєкт фонду Dignitas, метою якого є функціонування єкосистеми навчання операторів безпілотників для ЗСУ, ДСНС і медслужб у співпраці з Генштабом.

Це проєкт з теоретичної та практичної підготовки операторів розвідувальних та ударних FPV-дронів. Команда проєкту Victorу Drones є розробниками онлайн-курсу «Застосування технологій в умовах війни», на який на Prometheus зареєстровано більше 80 000 слухачів.