Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

17 листопада на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) відбулась VІI Міжнародна науково-практична конференція «Студенти та молодь-для майбутнього країни», в якій взяли участь 80 учасників з 20 закладів вищої освіти України та закладів-партнерів.

З привітальним словом до учасників конференції звернулися ректор Української інженерно-педагогічної академії Коваленко Денис Володимирович, проректор з наукової роботи Купріянов Олександр Володимирович та керівник Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) Коломієць Валерій Віталійович, які відзначили важливість залучення молоді для визначення та вирішення проблем, що стоять сьогодні перед нашим суспільством та побажали успіху в подальшій науковій діяльності учасникам конференції.

До учасників конференції з привітальним словом звернулася Карина Шевченко – фахівець управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, яка відзначила багаторічну плідну співпрацю з закладом освіти та привітала здобувачів з Днем студента!

Нам приємно, що здобувачі та молоді науковці активно залучаються до наукових досліджень в різних галузях науки, зокрема освіти, енергетики, філософії, інформаційних технологій, екології, економіки та мають можливість й наснагу презентувати результати своїх досліджень широкій спільноті.

Сподіваємось, що добра традиція буде збережена і наступної осені ми знову зберемося, щоб обмінятися новими науковими здобутками для розвитку майбутнього нашої країни!

{gallery}news/2023/11/konf23-24{/gallery}