Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

13 та 14 грудня на кафедрі економіки підприємств та менеджменту ННППІ УІПА (м. Бахмут) відбувся захист магістерських робіт здобувачів спеціальності «Професійна освіта. Економіка».

Магістерські роботи здобувачів спеціальності 015.24 Професійна освіта (Економіка)  відзначалися не лише професійним спрямуванням з урахуванням останніх вимог професійної освіти в країні, але широким спектром досліджень інноваційного розвитку економіки, управління конкурентоспроможністю підприємств, фінансового механізму розвитку промислових підприємств, стимулювання ефективного використання трудових ресурсів, підвищення кваліфікації топ-менеджерів промислового підприємства в умовах розбудови економіки знань в Україні тощо.

Члени екзаменаційної комісії не тільки відзначили високий рівень досліджень, а й порекомендували використати окремі результати досліджень в практичній діяльності закладів освіти та діяльності суб’єктів господарювання.

Голова комісії Краснощок С.О., к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства та менеджменту ПВНЗ «Донецький університет економіки та права» (м. Луцьк) відзначила актуальність обраних тем досліджень та високий рівень фахової підготовки здобувачів кафедри економіки підприємств та менеджменту.

Вітаємо магістрів та їх керівників з успішним захистом!

Сподіваємося, що отримані знання та навички досліджень стануть підґрунтям нових кар’єрних сходинок та успіху!