Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут

Української інженерно-педагогічної академії

 

Наукова бібліотека Української інженерно-педагогічної академії продовжує розширювати свою діяльність на користь освітян. 14 грудня 2023 року директор бібліотеки Бакуменко Лариса Григорівна провела лекцію для здобувачів Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) на тему «Академічна доброчесність в закладах вищої освіти».

Лекція була присвячена важливим аспектам академічної доброчесності та її значенню в системі вищої освіти. Особлива увага була приділена Закону України про освіту, а також Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та його ключовим положенням.

Лариса Бакуменко детально розглянула складові академічної доброчесності, висвітливши поняття, такі як доброчесність, академічна відповідальність, плагіат. Зокрема, було визначено, що таке плагіат, його різновиди та важливість уникнення цього негативного явища в науковому середовищі. Окремою темою лекції стали бібліографічні посилання – важливий аспект науково-дослідної роботи, який має суттєвий вплив на якість наукових досліджень.

В кінці лекції Лариса Бакуменко висловила надію, що здобуті знання допоможуть студентам та викладачам стати більш обізнаними та відповідальними у своїй науковій та навчальній діяльності.