Бахмутський навчально-науковий

професійно-педагогічний інститут


Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

Останні новини та оголошення

 

1 липня 2025 року в нашому інституті відбулася урочиста онлайн-церемонія випуску.
Цей день став особливим для кожного здобувача освіти – попри відстань, ми об'єдналися, щоб розділити хвилювання, гордість і радість досягнень.

У теплій атмосфері зустрічі пролунали слова подяки, привітання від викладачів, кураторів, адміністрації та, звісно, самих випускників.

Запрошуємо переглянути відео, яке зафіксувало найяскравіші моменти цієї події:

 

 

ННППІ УІПА (м. Бахмут) продовжує працювати у складі

Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна

 

   Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2024 року №113-р  «Про реорганізацію Української інженерно-педагогічної академії», наказу Міністерства освіти і науки України від 15.02.2024 №186 «Про реорганізацію Української інженерно-педагогічної академії» розпочалася робота по реорганізації Української інженерно-педагогічної академії, частиною якої є Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут), шляхом приєднання до Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

   4 березня 2024 року Вчена рада Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна прийняла офіційні рішення:

  • Про утворення на базі Української інженерно-педагогічної академії у складі Каразінського університету навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія».
  • Про утворення на базі відокремлених структурних підрозділів Української інженерно-педагогічної академії у складі Каразінського університету:

– Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (м. Бахмут);

– Кадіївського навчально-наукового інституту гірничих та освітніх технологій.

 

 

   Тобто змінюється підпорядкування та назва нашого інституту. Ми продовжуємо працювати у складі одного з найкращих університетів України.

   Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в інституті продовжують навчання в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна за обраними спеціальностями та джерелами фінансування відповідно. Контакти, банківські реквізити та рахунки інституту не змінилися.

   Колектив Каразінського університету з великою повагою ставиться до здобутків і досягнень своїх колег, вбачаючи в об’єднанні можливість спільної праці, навчання, створення потужних спільних освітніх і наукових проєктів. Об’єднання колективів відбувається на підставі стратегії "win-win" зі збереженням інтересів студентської та науково-педагогічної громадськості наших колективів.

   Розпочинаємо новий шлях великою міцною родиною!

 

 

1 липня 2025 року в Бахмутському навчально-науковому професійно-педагогічному інституті імені В.Н. Каразіна відбувся урочистий онлайн-випуск, який став особливою подією для здобувачів освіти, викладачів, кураторів і всіх, хто долучився до студентського життя.

Захід відкрила заступник директора з виховної роботи Олена Атаєва, звернувшись до випускників із теплими словами підтримки та щирими побажаннями.

Основою церемонії став спеціально змонтований відеоролик, що став справжньою хронікою студентського життя. Ведучим та автором монтажу виступив студент другого курсу Олексій Філатов, який у творчій та динамічній формі провів глядачів крізь ключові віхи академічного шляху.

У відео було представлено сюжетні частини, в яких здобувачі різних курсів розповіли про:

– наш шлях становлення,

– участь у наукових проєктах,

– активність у виховній та волонтерській діяльності,

– і, звісно, подякували всім, хто супроводжував їх упродовж навчання.

Участь у відеопривітаннях взяли викладачі та куратори, прозвучали поетичні й музичні вітання, які створили особливий настрій єдності та прощання з рідним інститутом.

Завершальне слово прозвучало від директора інституту Валерія Віталійовича Коломійця, який подякував студентам за гідне представлення інституту, відзначив їхню цілеспрямованість і побажав реалізації всіх мрій та задумів.

Онлайн-випуск–2025 ще раз довів: навіть дистанційний формат не може стати на заваді щирим емоціям, вдячності, гордості й академічній солідарності.

Переглянути відео можна на офіційних сторінках інституту в соціальних мережах.

Ми пишаємося нашими випускниками! Попереду - нові горизонти!

 

 

 

 

Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації” у співпраці з Кафедрою конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошено проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 29-й річниці прийняття Конституції нашої Держави.

Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави. Методичне забезпечення Тестування здійснюється Кафедрою конституційного права України НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Зареєструватись на Тестування можна на сайті події

Реєстрація: з 18.06 по 18.07

Складання тесту: з 10:00 28 червня по 28.07

Сертифікат знавця Конституції України — одразу після складання тесту!

Детальніше про умови участі та Регламент тут

 

 

 

Шановні здобувачі освіти, викладачі, куратори та друзі нашого інституту!

Запрошуємо вас на ОНЛАЙН-ВИПУСКНИЙ 2025!

 

Дата: 1 липня.

Початок трансляції: 12:00.

Формат заходу: онлайн-трансляція.

Це свято – не лише для випускників, а для всієї нашої академічної спільноти:

– першокурсників, які зробили свої перші кроки в освіті;

– другокурсників, які вже знають ціну зусиль;

– третьокурсників, які стоять на порозі спеціалізації;

– і, звісно, випускників, які вирушають у велике майбутнє.

 

У програмі заходу:

– виступи студентів, викладачів, кураторів і адміністрації;

– відеозвернення, подяки, сюрпризи;

– музичні подарунки та спільна енергія єдності.

Разом – ми незламна освітня родина!

До зустрічі 1 липня о 12:00 за посиланням:

https://meet.google.com/nxo-mqts-zkm

 

 

 

 

Для дітей та молоді, особливо тих, хто зростає без батьківської підтримки, Офіс дітей та молоді “ДІйМО” спільно з Save the Children за підтримки Європейського Союзу створили практичний посібник “Мапа можливостей”.

Посібник розроблено у співпраці з молодими людьми, які мають досвід життя в інтернатних закладах. У ньому зібрано зрозумілу та корисну інформацію про навчання, роботу, житло, підтримку, самостійне життя.

Електронна версія доступна тут: https://bit.ly/43PQjtW  

"Мапа можливостей" буде корисною не лише тим, хто зростає без родини, а й дітям та молоді, які мають підтримку з боку батьків чи інших надійних і безпечних дорослих.

 

 

 

Офіс дітей та молоді “ДІйМО” (далі – Офіс “ДІйМО”), консультативно-дорадчий орган при Міністерстві соціальної політики України, що працює над реформуванням системи догляду та підтримки дітей, а також адвокацією і популяризацією найкращих інтересів дитини.

В Офісі “ДІйМО” передбачена можливість надання безоплатної юридичної допомоги для дітей і молоді, які:

- зростають або зростали в інтернаті або іншому закладі з цілодобовим перебуванням;

- зростають або зростали під опікою/піклуванням, у прийомній сім'ї або дитячому будинку сімейного типу;

- перебувають у складних життєвих обставинах.

Щоб отримати безоплатну юридичну допомогу, дитині або молодій особі потрібно заповнити заявку за посиланням:

https://forms.gle/rBgSTVCGVwpWQTBR6. 

Або звернутися на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. чи зателефонувати за номером: +380 75 232 92 85 (Софія).

Юрист, який має відповідну освіту та досвід роботи, розгляне заявку, зв’яжеться з тим, кому потрібна допомога і домовиться про дату, час і зручний спосіб спілкування, яке передбачене у формі листування, телефоном, шляхом відеоконференції чи офлайн. У визначений час відбудеться надання безоплатної юридичної допомоги, яка полягає у роз'ясненні прав, варіантів дій, а у разі потреби - підготовки драфтів заяв до уповноважених суб'єктів.

 

 

 

Державна організація «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» у співпраці з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Корейським відомством інтелектуальної власності розпочинає реалізацію проєкту «Розширення можливостей жінок у сфері інновацій та стартапів».

У межах Проєкту передбачено проведення тренінгового курсу для жінок, які прагнуть здобути знання щодо правової охорони та комерціалізації результатів своєї творчої й науково-технічної діяльності, а також опанувати практичні навички у сферах брендингу, маркетингу, пітчингу та залучення фінансування для розвитку власного бізнесу або стартапу.

До участі у тренінговому курсі запрошуються:

– студентки, аспірантки та викладачки технічних спеціальностей;

– науковиці й дослідниці, які є винахідницями або працюють над реалізацією власних ідей у сфері винахідництва та інновацій;

– жінки й дівчата, які мають намір реалізувати стартапи, зокрема у галузі науки, технологій, інженерії та математики (STEM).

Навчання проходитиме у форматі онлайн на платформі Zoom 24, 26 червня, 1, 3, 8, 10, 15, 17 липня 2025 року з 10:00 до 12:00 години. Участь у тренінговому курсі є безкоштовною. Серед спікерів – провідні національні та міжнародні експерти у сфері інтелектуальної власності та інновацій.

Після завершення тренінгового курсу учасниці, які були присутні на не менше ніж 80 відсотках занять, отримають сертифікат про проходження курсу.

Реєстрація на участь у тренінговому курсі доступна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1SKaclQ-1KGQ64XXS_LPWzSuQXBMuNqe86E2gqI6m2k4/viewform?edit_requested=true 

 

 

 

 

 

З 25 по 29 серпня 2025 року у Меджибізького замку відбудеться восьма щорічна «Програма Лідерства» – безоплатна освітній наметовий табір для студентів та учнів старших класів з усієї України – про це повідомляє громадська організація «Українські Студенти за Свободу».

Захід об’єднає близько 300 молодих людей віком від 16 до 24 років, які прагнуть брати активну участь у творенні суспільних змін.

Програма передбачає 5 днів інтенсивного навчання та обміну досвідом у форматі офлайн-табору. Молодь з усіх куточків України збереться у Меджибізькому замку (с. Меджибіж, Хмельницька область), а для зручності учасників буде організовано загальний трансфер із Хмельницького. Також на місці таборування будуть створені максимально безпечні умови та облаштовані укриття у підвалах замку.

«В часи невизначеності саме вільні люди надихають інших брати відповідальність», – зазначають організатори.

У програмі:

– лекції та панельні дискусії з економіки, політології, філософії та лідерства;

– командні завдання, фізичні активності та культурно-розважальні заходи;

– знайомство з однодумцями та можливість долучитися до спільноти «Українських Студентів за Свободу»;

– унікальна можливість жити та навчатися у справжньому середньовічному замку;

– після завершення табору – річна менторська програма для реалізації власних проєктів.

Як долучитися:

1. Заповнити анкету.

2. Пройти загальнонаціональний відбір.

3. Успішно пройти підготовчий етап.

4. Стати частиною «Програми Лідерства»!

Організатори покривають витрати на харчування, проживання та роздаткові матеріали. Усе необхідне для ночівлі (намети, спальники, каремати тощо) учасники повинні забезпечити собі самостійно.

Деталі та реєстрація: studfreedom.org/programa-liderstva

 

Довідка

Громадська організація «Українські Студенти за Свободу» – це громадська організація, заснована на засадах захисту, популяризації та лобіювання принципів вільного суспільства. Нашою місією є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям Свободи. Ми – це вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Наш спільний інтерес – прагнення жити тут і зараз. Ми переконані, що саме Свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.

Сайт: https://studfreedom.org/

Telegram: https://t.me/studfreedom

Instagram: https://www.instagram.com/studfreedom/

Facebook: https://www.facebook.com/studfreedom?locale=uk_UA

Tik-Tok: https://www.tiktok.com/@studfreedom

 

 

 

 

У світі, де щодня з’являються нові виклики, екологічна свідомість стає не просто трендом, а життєвою необхідністю. І саме студенти можуть стати тими, хто започаткує зміни - через ідеї, освіту та креатив.

Новий всеукраїнський конкурс від ufb-grant закликає студентів з усіх куточків України поділитися своїм баченням майбутнього. Тематика - екологічна освіта та інновації для сталого розвитку. Найкраща ідея отримає стипендію на навчання у розмірі 20 000 гривень.

«Ми хочемо побачити не лише проблеми, а й рішення. Молодь - це генератор змін. Її голос має звучати голосно, особливо у темі екології» - наголошують організатори.

Мета конкурсу - підвищення екологічної свідомості серед молоді через створення інноваційних освітніх проєктів. Роботи мають стосуватися того, як зробити молодь більш обізнаною про проблеми довкілля

Для участі достатньо написати статтю, або підготувати презентацію.

Прийом робіт до 30 вересня 2025 року.

Подати роботу можна через форму на сайті: https://ufb-grant.com/

Офіційна сторінка конкурсу: ufb-grant.com (деталі та новини конкурсу)

Беріть участь, створюйте проєкти для сталого майбутнього та змінюйте світ на краще разом із нами! Слава Україні!